Nasz zespół

Nasi agenci

Paweł Galibarczyk

Company Owner

O mnie

Pierwszą firmę założyłem w wieku 21 lat co nauczyło mnie pokory i poszanowania pracy. Jestem absolwentem zarządzania finansami. Kierunek studiów stał się po latach moją pasją, sposoby finansowania inwestycji, zarządzanie spółkami i budowanie silnej marki to mój sposób na życie. Z nieruchomościami związany jestem od 7 lat.

Galerię nieruchomości założyłem wspólnie z Jakubem Kawa. Mojego obecnego wspólnika poznałem na treningach pierwszej drużyny Lechii Gdańsk. Jestem byłym sportowcem wychowankiem Stomilu Olsztyn i SMS Łódź.
W swojej pracy stawiam na sumienność, rzetelność oraz przygotowanie merytoryczne i punktualność. Uważam, że każdy szczegół ma znaczenie i może wynieść nas ponad przeciętność. Staram się tym zarażać innych, a w szczególności ludzi związanych z Galerią Nieruchomości.

Zainteresowania

W wolnych chwilach lubię podróżować, uprawiać sporty ekstremalne oraz jeździć rowerem szosowym. Moją drugą miłością są sportowe samochody oraz związane z nimi wyścigi i rajdy samochodowe. Zazwyczaj relaksuje się gotując. Nic tak nie poprawia nastroju jak domowe ragu. Największą satysfakcję sprawia mi dobrze działająca firma i rodzinna atmosfera panująca w pracy.

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń