Dołącz do nas

Dołącz do nas

Zapraszamy do naszego zespołu

Kogo szukamy?

Szukamy osób przede wszystkim z pasją. Naszą naturą jest rozwój, pasja jest motorem napędowym wszystkich zmian, chęci podnoszenia własnych kwalifikacji, szukania niestandardowych rozwiązań. Kreatywnych, wytrwałych, zaangażowanych i odważnych, odnajdujących się w trudnych sytuacjach.

Dodatkowo, osób posiadających prawo jazdy kat. B, najlepiej z własnym samochodem. Znajomości poruszania się w Internecie, podstawowych umiejętności używania pakietu Office.

Co zapewniamy?

Zapewniamy Tobie wsparcie całego zespołu – specjalistów sprzedaży, marketingu i coachingu.
Stałą współpracę z fotografem.

Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy oraz szerokiego wachlarza środków reklamowych i promocyjnych.

Pracę w nowoczesnym biurze w którym panuje rodzinna atmosfera 🙂

Działanie pod szyldem rozpoznawalnej i najlepiej ocenianej marki według Google w woj. pomorskim, w dziedzinie pośrednictwa nieruchomości.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Pozyskiwania ofert nieruchomości, kojarzenia stron transakcji kupującej i sprzedającej. Profesjonalnej obsługi i opieki klientów. Tworzenia ogłoszeń opartych na profesjonalnej praktyce firmy.

Jeżeli czujesz, że to już czas aby wziąć swoją przyszłość we własne ręce, a przy tym poznać wspaniałych i inspirujących ludzi to zgłoś się do Nas.

Pamiętaj
Dla Nas, ważniejsze od Twojego CV jesteś Ty i Twój potencjał.

  Aplikuj już teraz
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń