Nasz zespół

Nasi agenci

Adrian Polak

Real Estate Agent

O mnie

Zawsze kładłem duży nacisk na zdrowy tryb życia, aktywność fizyczną oraz rozwijanie się osobiście. Te trzy elementy są nieodłączną częścią mojego codziennego życia, dostarczając mi nie tylko radości, ale także poczucia spełnienia.

Jestem osobą zaangażowaną w to, co robię, i zawsze stawiam na profesjonalizm oraz najwyższą jakość usług. Uważam, że nieruchomości to nie tylko budynki i grunty, ale przede wszystkim miejsca, gdzie ludzie zakładają swoje domy, inwestują swoje oszczędności i tworzą ważne wspomnienia. Dlatego zawsze dążyłem do zapewnienia klientom nie tylko atrakcyjnych ofert, ale również pełnego wsparcia i rzetelnego doradztwa, które pomaga im podejmować najlepsze decyzje dotyczące nieruchomości.

Moim celem jest, aby każdy klient korzystający z moich usług mógł zrealizować swoje cele związane z nieruchomościami i cieszyć się satysfakcjonującym doświadczeniem transakcyjnym. Jestem gotów podjąć każde wyzwanie związane z nieruchomościami i pomóc klientom osiągnąć sukces w tej dziedzinie.

Jako członek naszego zespołu w biurze nieruchomości, jestem zawsze gotów służyć naszym klientom najlepszą obsługą, wierząc, że nieruchomości to nie tylko transakcje, to historie, marzenia i przyszłość.

Zainteresowania

Moje zainteresowania to przede wszystkim sport, podróże i wizaż. Kocham odkrywać ciekawe miejsca i poznawać nowe kultury. W wolnych chwilach spędzam czas aktywnie. Najbardziej lubię jeździć na rowerze i ćwiczyć jogę co daje mi chwilę odstresowania po ciężkim dniu. Lubię też przeczytać dobrą książkę motywacyjną, która zainspiruje mnie do działania a tym samym ulepszania samej siebie. Uwielbiam długie spacery brzegiem morza. Taki odpoczynek wśród natury daje mi energię i napędza do działania.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Pruszcz Gdański , ul. Piastowska

Ilość pokoi

9

Metraż

211.3 m2

Gdańsk , ul. Myśliwska

Ilość pokoi

3

Metraż

63.96 m2

Gdańsk Ujeścisko, ul. kmdr. Tadeusza Bramińskiego

Ilość pokoi

3

Metraż

54.8 m2

Gdańsk , ul. Antoniego Dobrowolskiego

Ilość pokoi

3

Metraż

63.4 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń