Nasz zespół

Nasi agenci

Paulina Kuźmińska

Real Estate Agent

O mnie

Pochodzę z woj. kujawsko-pomorskiego lecz całym sercem zakochana jestem w Gdańsku. Dwa lata mieszkałam w Berlinie i tam pracowałam co nauczyło mnie wytrwałości i dążenia do wyznaczonych sobie celów. Od lat związana jestem z handlem i z tym wiązałam swoją poprzednią ścieżkę zawodową. Satysfakcją jest dla mnie zadowolenie każdego klienta z przeprowadzonej transakcji nawet tej najtrudniejszej bo wiem, że będę bogatsza o nową wiedzę i doświadczenie. Zawsze dokładna, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. W branży nieruchomości najbardziej cenię sobie nowe doświadczenia oraz duże możliwości rozwoju. Praca z ludźmi nie jest łatwym zadaniem i stawia duże wyzwania ale zadowolenie każdego klienta ze współpracy ze mną wywołuje uśmiech na mojej twarzy.

Ukończyłam Uniwersytet Mikołaja kopernika w Toruniu na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz specjalizację Branding i PR. Dzięki temu wiem jak ważny jest wizerunek samej siebie w tej branży i staram się tworzyć go jak najlepiej. Do każdego klienta podchodzę profesjonalnie gdyż jestem otwarta na potrzeby i oczekiwania każdego z nich.

Zaintersowania

Moje zainteresowania to przede wszystkim sport, podróże i wizaż. Kocham odkrywać ciekawe miejsca i poznawać nowe kultury. W wolnych chwilach spędzam czas aktywnie. Najbardziej lubię jeździć na rowerze i ćwiczyć jogę co daje mi chwilę odstresowania po ciężkim dniu. Lubię też przeczytać dobrą książkę motywacyjną, która zainspiruje mnie do działania a tym samym ulepszania samej siebie. Uwielbiam długie spacery brzegiem morza. Taki odpoczynek wśród natury daje mi energię i napędza do działania.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Wrzeszcz, al. Grunwaldzka

Ilość pokoi

2

Metraż

61 m2

Gdańsk Letnica, ul. Sucha

Ilość pokoi

3

Metraż

75 m2

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Tadeusza Kościuszki

Ilość pokoi

3

Metraż

44.9 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń