Nasz zespół

Nasi agenci

Zuzanna Masa – Dobosz

Interior Designer

O mnie

Jestem absolwentką ASP w Gdańsku, gdzie studiowałam Projektowanie w Krajobrazie Kulturowym, a także Sopockiej Szkoły Wyższej na kierunku Architektura Wnętrz. Od kilku lat prowadzę własne biuro projektowe jako architekt wnętrz. Poznaję najnowsze trendy i innowacje, regularnie uczestnicząc w najważniejszych branżowych wydarzeniach w Polsce i za granicą.

W swojej pracy staram się wykorzystać potencjał obsługiwanych nieruchomości, przyczyniając się do maksymalnego podniesienia ich wartości oraz zapewnienia komfortu życia mieszkańców. Jako architekt wierzę, że projektowanie wnętrz to proces polegający na zrozumieniu potrzeb inwestora i dostarczeniu mu najlepszych rozwiązań w tej dziedzinie.

Kwalifikacje

Od najmłodszych lat projektowanie wnętrz było moją pasją. Fascynowała mnie możliwość tworzenia przestrzeni, które nie tylko wyglądają pięknie, ale również pozytywnie wpływają na jakość życia ludzi. Dzięki swojemu doświadczeniu i kreatywności tworzę unikalne i funkcjonalne wnętrza, które spełniają oczekiwania moich klientów.

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń