Nasz zespół

Nasi agenci

Sedonia Makarewicz

Real Estate Agent

O mnie

Z Gdańskiem jestem związana od dziecka. Jestem rodowitą Gdańszczanką. Studiowałam psychologie. Psychologia to dziedzina nauki, która towarzyszy ludziom od lat i będzie towarzyszyła nieustannie. Według mnie jest to jedna z tych nauk, która powinna mieć już swoje podstawy od edukacji wczesnoszkolnej. Psychologia odpowiada na wiele pytań, pozwala poznać siebie lub poznać możliwe reakcje czy emocje innych ludzi. A taka wiedza znacznie ułatwia prace w nieruchomościach. I Z Galerią Nieruchomości jestem związana od 4 lat i wspólnie wyznaczamy trendy na Trójmiejskim rynku nieruchomości.

Uznaje się, że sukcesy zawodowe kobiety zawdzięczają między innymi dobrej organizacji pracy oraz umiejętnościom pogodzenia wszystkich obowiązków służbowych oraz związanych z życiem prywatnym. To jednak tylko jeden wyróżnik z wielu, który może zdecydowanie pomóc w wypełnieniu codziennych obowiązków agenta nieruchomości.

Zawsze jestem głodna wiedzy i wyzwań. Nie zwalniam i czuję, że mam jeszcze długą drogę do przebycia. Jeśli chcesz ze mną pracować, koniecznie skontaktuj się ze mną.

Zainteresowania

W kręgach moich zainteresowań są podróże, gotowanie oraz jazda konną – to właśnie z nią jestem związana od urodzenia.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk , ul. Joachima Lelewela

Ilość pokoi

3

Metraż

63.96 m2

Dębogórze , ul. Paprykowa

Ilość pokoi

4

Metraż

72 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń