Nasz zespół

Nasi agenci

Radosław Paszylk

Real Estate Agent

O mnie

Jestem doświadczonym profesjonalistą, który wyróżnia się kreatywnym podejściem do obsługi projektów – począwszy od ich koncepcji, aż po pełen rozwój. Moje sukcesy obejmują zarówno mniejsze, jak i większe inwestycje, zarówno te własne, jak i powierzone. 

Moje umiejętności negocjacyjne oraz organizacyjne sprawiają, że doskonale funkcjonuję w różnorodnych środowiskach biznesowych. Znaczące doświadczenie w branży B2B pozwala mi skutecznie poruszać się w tym obszarze. 

W sytuacji napotkania problemu, jestem w stanie błyskawicznie skoncentrować się na znalezieniu adekwatnego rozwiązania. 

Przez lata skutecznie zarządzałem projektami od etapu początkowego aż do pełnego rozwoju, zdobywając doświadczenie w obszarze inwestycji zarówno małych, jak i dużych. 

Moje umiejętności negocjacyjne, organizacyjne i doskonała komunikacja pozwalają mi skutecznie funkcjonować w zróżnicowanych środowiskach biznesowych, a wieloletnie doświadczenie w branży B2B dodaje głębi mojemu profesjonalnemu profilowi. W obliczu wyzwań potrafię szybko skierować swoją uwagę na znalezienie skutecznego rozwiązania, co sprawia, że jestem solidnym partnerem w obszarze nieruchomości.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Kokoszki, ul. Inżynierska

Ilość pokoi

10

Metraż

648 m2

Gdańsk Żabianka, ul. Pomorska

Ilość pokoi

2

Metraż

36.6 m2

Gdańsk Matarnia, ul. Kadetów

Ilość pokoi

3

Metraż

53 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń