Nasz zespół

Nasi agenci

Patryk Makowski

Real Estate Agent

O mnie

Urodziłem i wychowałem się w Gdańsku, zatem miałem okazję obserwować jak to miasto bardzo dynamicznie zmieniało się na przestrzeni lat. Jestem osobą otwartą oraz bardzo ciekawą świata. Dzięki czemu odkrywanie zakątków mojego rodzinnego miasta pozwala mi odczuć jak zabytkowa architektura Gdańska przeplata się tu z nowoczesnością.
Te wszystkie rzeczy sprawiły iż szeroko pojęta sprzedaż nieruchomości wydaje się naturalnym miejscem dla mnie.

Przez swoje wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, zapewniam każdemu ze swoich klientów pełen zakres usług przy zakupie bądź sprzedaży nieruchomości.
Moja dbałość o szczegóły, sumienność, umiejętności negocjacyjne i rozległa znajomość rynku nieruchomości, sprawia, że każda transakcja kończy się sukcesem. Oferuję swoim klientom rzetelne doradztwo, przejrzystość w każdym etapie transakcji, a przede wszystkim indywidualną obsługę, co sprawia, że klienci chętnie wracają do współpracy ze mną oraz bardzo dobrze oceniają naszą współpracę. –

Na co dzień staram się kierować szczerością i otwartością, a moją motywację do pracy czerpię z dobrze wykonywanych zadań.

Zainteresowania

Wolne chwile spędzam ze znajomymi oraz rodziną. Bardzo dużo podróżuję, odwiedzając przy tym różne miejsca na całym świecie.
Dużo czasu poświęcam na swój rozwój osobisty oraz uprawianie sportu.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Ujeścisko, ul. Cedrowa

Ilość pokoi

0

Metraż

500 m2

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Bolesława Chrobrego

Ilość pokoi

2

Metraż

43.41 m2

Gdańsk Przeróbka, ul. Teofila Lenartowicza

Ilość pokoi

2

Metraż

55.6 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń