Nasz zespół

Nasi agenci

Olaf Biegański

Real Estate Agent

O mnie

Rodowity Zielonogórzanin, który dwa lata temu, po ukończeniu studiów magisterskich na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu poszukując swojego miejsca na mapie Polski wylądował w Trójmieście – co okazało się strzałem w dziesiątkę. Od samego początku zamieszkuję gdańskie Śródmieście, jednakże po całym Trójmieście poruszam się bardzo płynnie. W pracy cechuje mnie ambicja, umiejętność słuchania oraz dynamika i skuteczność w działaniu, co pozwala mi bardzo dobrze zrozumieć potrzeby klienta, a co za tym idzie – znalezienie wymarzonej nieruchomości staje się formalnością. Przed rozpoczęciem pracy w branży nieruchomości, od najmłodszych lat czynnie związany byłem z branżą ochrony i zabezpieczeń, zatem jeśli Państwo cenią sobie szybkość transakcji, ale także jej bezpieczeństwo, to na pewno warto ze mną współpracować.

Zainteresowania

Prywatnie, poza pracą jestem miłośnikiem sportów walki, które sam przez 7 lat sumiennie, i z dużym zapałem trenowałem w zielonogórskich klubach sportowych.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Sobótki

Ilość pokoi

2

Metraż

46 m2

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Grudziądzka

Ilość pokoi

3

Metraż

64.87 m2

Gdańsk Łostowice, ul. Jana Kielasa

Ilość pokoi

2

Metraż

49.61 m2

Gdańsk Śródmieście, ul. Straganiarska

Ilość pokoi

1

Metraż

46.5 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń