Nasz zespół

Nasi agenci

Olaf Biegański

Real Estate Agent

O mnie

Rodowity Zielonogórzanin, który dwa lata temu, po ukończeniu studiów magisterskich na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu poszukując swojego miejsca na mapie Polski wylądował w Trójmieście – co okazało się strzałem w dziesiątkę. Od samego początku zamieszkuję gdańskie Śródmieście, jednakże po całym Trójmieście poruszam się bardzo płynnie. W pracy cechuje mnie ambicja, umiejętność słuchania oraz dynamika i skuteczność w działaniu, co pozwala mi bardzo dobrze zrozumieć potrzeby klienta, a co za tym idzie – znalezienie wymarzonej nieruchomości staje się formalnością. Przed rozpoczęciem pracy w branży nieruchomości, od najmłodszych lat czynnie związany byłem z branżą ochrony i zabezpieczeń, zatem jeśli Państwo cenią sobie szybkość transakcji, ale także jej bezpieczeństwo, to na pewno warto ze mną współpracować.

Zaintersowania

Prywatnie, poza pracą jestem miłośnikiem sportów walki, które sam przez 7 lat sumiennie, i z dużym zapałem trenowałem w zielonogórskich klubach sportowych.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Zaspa, al. Jana Pawła II

Ilość pokoi

2

Metraż

47 m2

Gdańsk Orunia Dolna, ul. Związkowa

Ilość pokoi

2

Metraż

43.54 m2

Gdańsk Aniołki, ul. Mariana Smoluchowskiego

Ilość pokoi

2

Metraż

53.4 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń