Nasz zespół

Nasi agenci

Mikołaj Jaworski

Real Estate Agent

O mnie

Najlepiej mnie określić jako żeglarz/surfer z Trójmiasta. Urodziłem się w Gdańsku, znam każdą część Trójmiasta jak własną kieszeń, co często wykorzystuje przy transakcjach. Od urodzenia trenowałem żeglarstwo na światowym poziomie i również tak jak w sporcie, tak w nieruchomościach celuję tylko w czołówkę najlepszych. Moja rodzina znana jest z budowania miejsc, które ludzie kochają. Przy sprzedaży mieszkań kieruje się tym samym. Współpracując ze mną poznasz młodego i zaangażowanego agenta, który dzięki doświadczeniu i zbudowanych kontaktach w branży pokaże ci jak sprzedaje się nieruchomości.

Moją karierę w głównej mierze wypełnił sport, który najbardziej mnie wykształcił. Wiedzę zawdzięczam studiom: licencjat Gospodarka Przestrzenna, magisterka Zarządzanie ze specjalizacją Nieruchomości, drugi licencjat Psychologia w biznesie ze specjalizacją Psychologia potrzeb konsumenckich.

Zaintersowania

Moje główne zainteresowania to przede wszystkim nieruchomości i sporty wodne – żeglarstwo, windsurfing, kitesurfing i surfing, w Polsce i za granicą. Od czasu do czasu również biegam – maratony, triatlony Ironman.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdynia Chylonia, ul. Morska

Ilość pokoi

0

Metraż

180 m2

Pruszcz Gdański , ul. Piastowska

Ilość pokoi

0

Metraż

123 m2

Gdańsk Wrzeszcz, al. Grunwaldzka

Ilość pokoi

0

Metraż

39.1 m2

Gdańsk Jasień, ul. Rysia

Ilość pokoi

0

Metraż

120 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń