Nasz zespół

Nasi agenci

Mateusz Zabłocki

Real Estate Agent

O mnie

Koledzy twierdzą, że jestem jednym z najlepszych agentów w firmie. Nieskromnie stwierdzam, że to prawda. Dzięki moim szczególnym cechom, wytrenowanym w trakcie sportu, nieprzerwanie dążę do osiągania założonych celów. Zawodowa gra w piłkę nożną, już od najmłodszych lat, pomogła wykreować mnie na osobę wytrwałą, systematyczną, pracowitą i odważną. Z kolei moje zamiłowanie do zawodu pomaga mi dążyć do najkorzystniejszego rozwiązania dla klienta. Moje duże doświadczenie i pełen profesjonalizm sprawia, że klienci chętnie do mnie wracają oraz znakomicie oceniają moje usługi.

Posiadam wszystkie cechy, uznawane za najlepsze dla mojego zawodu. Jestem dobrze zorganizowany; mój plan dnia zawsze jest ułożony co do joty i zawsze pamiętam o ustalonych z klientami kwestiach. Jestem bardzo komunikatywny, co jest wysoko cenione w tej branży. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i nawiązywać nowe kontakty. Bardzo dbam o moich klientów, budując z nimi relacje oparte na prawdziwym szacunku i zaufaniu. Jestem także kreatywny i odważny. Nie tracę zimnej krwi w niekorzystnych sytuacjach, zawsze szukam rozwiązania dobrego dla klienta. Jestem uparty i cierpliwy, ponieważ doświadczenie nauczyło mnie, że sukces nie zawsze jest dostępny od ręki. Czasami potrzeba wiele zaangażowania i energii, by doprowadzić sprawę do końca. Jednak nigdy się nie zrażam i zawsze dążę do postawionych celów.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Śródmieście, ul. Długie Ogrody

Ilość pokoi

1

Metraż

40 m2

Gdańsk Przymorze, ul. Piastowska

Ilość pokoi

1

Metraż

17 m2

Gdynia Grabówek, ul. Grabowo

Ilość pokoi

2

Metraż

50 m2

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Leśny Stok

Ilość pokoi

3

Metraż

53.2 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń