Nasz zespół

Nasi agenci

Mateusz Zabłocki

senior Real Estate Agent

O mnie

Koledzy twierdzą, że jestem jednym z najlepszych agentów w firmie. Nieskromnie stwierdzam, że to prawda. Dzięki moim szczególnym cechom, wytrenowanym w trakcie sportu, nieprzerwanie dążę do osiągania założonych celów. Zawodowa gra w piłkę nożną, już od najmłodszych lat, pomogła wykreować mnie na osobę wytrwałą, systematyczną, pracowitą i odważną. Z kolei moje zamiłowanie do zawodu pomaga mi dążyć do najkorzystniejszego rozwiązania dla klienta. Moje duże doświadczenie i pełen profesjonalizm sprawia, że klienci chętnie do mnie wracają oraz znakomicie oceniają moje usługi.

Posiadam wszystkie cechy, uznawane za najlepsze dla mojego zawodu. Jestem dobrze zorganizowany; mój plan dnia zawsze jest ułożony co do joty i zawsze pamiętam o ustalonych z klientami kwestiach. Jestem bardzo komunikatywny, co jest wysoko cenione w tej branży. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i nawiązywać nowe kontakty. Bardzo dbam o moich klientów, budując z nimi relacje oparte na prawdziwym szacunku i zaufaniu. Jestem także kreatywny i odważny. Nie tracę zimnej krwi w niekorzystnych sytuacjach, zawsze szukam rozwiązania dobrego dla klienta. Jestem uparty i cierpliwy, ponieważ doświadczenie nauczyło mnie, że sukces nie zawsze jest dostępny od ręki. Czasami potrzeba wiele zaangażowania i energii, by doprowadzić sprawę do końca. Jednak nigdy się nie zrażam i zawsze dążę do postawionych celów.

Zainteresowania

Moje zainteresowania skupiają się na różnorodnych dziedzinach, takich jak piłka nożna, kickboxing, motoryzacja oraz nieruchomości, co pokazuje moją wszechstronność i pasję do różnych obszarów życia.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdynia Dąbrowa, ul. Gorczycowa

Ilość pokoi

3

Metraż

48.1 m2

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów

Ilość pokoi

3

Metraż

77 m2

Reda , ul. Rajska

Ilość pokoi

2

Metraż

35.46 m2

Gdańsk Jasień, ul. Kartuska

Ilość pokoi

5

Metraż

56 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń