Nasz zespół

Nasi agenci

Martyna Gliszczynska

Real Estate Agent

O mnie

Do Gdańska przybyłam 7 lat temu i od tamtej pory stał się moim drugim domem. Moja ścieżka zawodowa rozpoczęła się w Bydgoszczy, gdzie na Politechnice zdobyłam zawód inżyniera transportu. Na Uniwersytecie Gdańskim ukończyłam magisterium z ekonomii, co stanowi solidny fundament mojej wiedzy.

Rynek nieruchomości zawsze wzbudzał we mnie szczególne zainteresowanie. Profesjonalizm i pełne wsparcie klienta są dla mnie kluczowe, kierując się  tym, co sama chciałabym otrzymać w procesie zakupu czy sprzedaży nieruchomości. Jestem osobą wrażliwą i empatyczną, a zamiłowanie do psychologii sprawia, że staram się wsłuchać w klienta i zrozumieć jego potrzeby oraz emocje towarzyszące przy podejmowaniu tak ważnych decyzji życiowych. Pozytywna energia napawa mnie do podejmowania nowych wyzwań, w których odnajduję inspirację do ciągłego doskonalenia siebie i zdobywania nowych umiejętności.

Sądzę także, że stawianie czoła wyzwaniom sprawia, że rozwijamy się i osiągamy więcej. Nic nie jest niemożliwe, jeśli tylko podejdziemy do tego z odpowiednią determinacją i zaangażowaniem. Zapraszam do współpracy opartej na zaufaniu i wsparciu w całym procesie transakcyjnym.

Zainteresowania

Poza światem biznesu, odnajduję równowagę w praktykowaniu jogi i medytacji. Spacery wzdłuż morza, zwłaszcza z widokiem na klif dostarczają mi przestrzeni i resetu. Nieodłącznym elementem życia są dla mnie podróże, odkrywanie nowych miejsc i poznawanie różnorodności kultur. Każda podróż to dla mnie nie tylko przygoda, ale szansa na rozwój i poszerzanie horyzontów. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą energicznej 3-letniej Olgi.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Banino , ul. Modrzewiowa

Ilość pokoi

4

Metraż

109.9 m2

Gdańsk Kokoszki, ul. Różany Stok

Ilość pokoi

4

Metraż

86 m2

Gdańsk Kokoszki, ul. Storczykowa

Ilość pokoi

3

Metraż

54.9 m2

Banino , ul. Platynowa

Ilość pokoi

5

Metraż

129.6 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń