Nasz zespół

Nasi agenci

Marta Żochowska

Real Estate Agent

O mnie

Jestem Marta,  skuteczny menedżer z bogatym doświadczeniem w sprzedaży w międzynarodowych firmach. Trójmiasto to moje miejsce od czasu studiów. Absolwent Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, zdobyłam magisterium z ekonomii, co stało się solidnym fundamentem dla mojej kariery.

Jestem spełnioną mamą, a równocześnie profesjonalistką skoncentrowaną na wynikach. Mój umysł jest moim najważniejszym narzędziem, wierzę w zasadę, że „staniesz się tym, o czym myślisz”, co napędza moje codzienne działania i decyzje.

Zafascynowana architekturą wnętrz, zawsze znajduję czas na rozwijanie tej pasji. Praca w branży nieruchomości nie tylko spełnia moje zawodowe ambicje, ale również pozwala na stałe rozwijanie się i spotykanie inspirujących ludzi.

Moje zainteresowania obejmują inteligencję emocjonalną i psychologię, co sprawia, że moje podejście zarówno do biznesu, jak i relacji międzyludzkich, jest głębokie i zrównoważone. Rozwinięte kompetencje miękkie umożliwiają mi efektywne wykonywanie obowiązków i osiąganie celów. Jestem zmotywowana, skoncentrowana na wyniku i skuteczna, gotowa na nowe wyzwania i osiąganie jeszcze większych sukcesów.

Posiadanie licencji pilota to nie tylko wyraz mojej pasji do lotnictwa, ale także dowód na gotowość do podejmowania wyzwań i osiągania wysokich celów. Dobre kino stanowi dla mnie nie tylko rozrywkę, ale także źródło inspiracji i refleksji.

Miłość do podróży skłania mnie do odkrywania nowych miejsc, zwłaszcza tych o słonecznych plażach. Aktywność fizyczna oraz zdrowy tryb życia są dla mnie priorytetem.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Grudziądzka

Ilość pokoi

2

Metraż

39.56 m2

Gdańsk Wrzeszcz, al. gen. Józefa Hallera

Ilość pokoi

4

Metraż

73 m2

Gdynia Dąbrowa, ul. Poziomkowa

Ilość pokoi

2

Metraż

46.12 m2

Gdańsk Zaspa, al. Aleja Jana Pawła II

Ilość pokoi

2

Metraż

45.8 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń