Nasz zespół

Nasi agenci

Marta Rybaruk

Real Estate Agent

O mnie

Do Trójmiasta przeprowadziłam się ponad 15 lat temu. Pierwsze paręnaście lat swojego życia spędziłam w stolicy niesamowicie urokliwych Borów Tucholskich. Jednakże bardzo szybko okazało się, że to właśnie Trójmiasto jest moim miejscem na ziemi. Dlatego zdecydowałam się na ukończenie studiów na Uniwersytecie Gdańskim oraz rozpoczęcie swojej kariery zawodowej właśnie w Trójmieście.

Od wielu lat jestem powiązana ze sprzedażą oraz obsługą klienta, gdyż praca z ludźmi jest moim zamiłowaniem. Jestem osobą kontaktową i otwartą, a poznawanie nowych osób oraz ich historii sprawia mi ogromną satysfakcję. Chętnie wsłuchuję się w potrzeby i wymagania klientów, aby móc zapewnić im jak najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji.

Stawiam na profesjonalizm, rzetelność oraz zaufanie. Jestem po to, by zapewnić wsparcie na każdym etapie transakcji, a także towarzyszyć w niezwykle ważnym procesie, jakim jest zakup, sprzedaż czy też inwestycja w nieruchomość.

Zainteresowania

Nieodłącznym elementem mojego życia jest aktywność fizyczna, która uczy samodyscypliny oraz wytrwałości.
Jednakże największym zamiłowaniem są wszelkiego rodzaju podróże na własną rękę, choć zdecydowanie częściej można spotkać mnie biegającą z plecakiem po mieście i odkrywającą nowe miejsca oraz kuchnie, niż wylegującą się na plaży. Sam etap planowania i organizacji wycieczki sprawia mi niesamowitą przyjemność.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Zaspa, al. Aleja Jana Pawła II

Ilość pokoi

2

Metraż

55.4 m2

Gdańsk Przymorze, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Ilość pokoi

3

Metraż

67.7 m2

Gdańsk Zaspa, ul. Startowa

Ilość pokoi

2

Metraż

48.2 m2

Gdańsk Niedźwiednik, ul. Góralska

Ilość pokoi

3

Metraż

62.1 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń