Nasz zespół

Nasi agenci

Marta Gacek

Real Estate Agent

O mnie

Jestem rodowitą gdańszczanką, tutaj się urodziłam oraz studiowałam. Od początku swojej drogi zawodowej jestem związana z handlem. Praca z ludźmi sprawia mi przyjemność, zwłaszcza kiedy jestem przekonana, że to co robię ma sens i sprawia również drugiej stronie przyjemność czy niesie pomoc. Tak też jest w Galerii Nieruchomości – jestem wsparciem i nieraz „kołem ratunkowym” naszych klientów. Z natury jestem osobą wrażliwą, pełną empatii i dobrego humoru. Cenię w sobie otwartość i łatwość do nawiązywania relacji, co bardzo pomaga mi w pracy z ludźmi. Idę przez życie z uśmiechem na twarzy i chcę zarażać nim innych. Jestem pełna zapału i pozytywnej energii, co stanowi moją siłę napędową.

W pracy zawsze stawiam klientów i ich dobro na pierwszym miejscu, kieruję się zasadą: traktuj innych tak jak sam chcesz być traktowany.

Największą wartość stanowi dla mnie rodzina i czas spędzony z bliskimi, który jest bezcenny. Stale dążę do utrzymania harmonii w swoim codziennym życiu.

Marzę o podróżach i odkrywaniu świata. Zależy mi na tym, aby móc pozwolić sobie na te przygody i nie ograniczać się tylko do jednego miejsca, ponieważ zainteresowanie różnymi kulturami i ludźmi stanowi dla mnie nieustające źródło inspiracji.
Marzenia i cele zawodowe, które sobie postawiłam są wyzwaniem, dlatego ciężko pracuję, aby je osiągnąć, jednocześnie nie zapominając o tym, co naprawdę jest ważne.

Zainteresowania

Prywatnie mam ogromne zamiłowanie do jedzenia i gotowania, kocham zarówno to pierwsze jak i drugie. W kuchni potrafię się zrelaksować i dać się ponieść fantazji. Energii do życia dodają mi zajęcia spinningu, na których przy głośnej muzyce mogę się wyżyć i podnieść poziom endorfin!

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Kowale, ul. Glazurowa

Ilość pokoi

2

Metraż

43.81 m2

Gdańsk Brzeźno, ul. Łozy

Ilość pokoi

2

Metraż

44.62 m2

Gdańsk Osowa, ul. Nike

Ilość pokoi

2

Metraż

53.12 m2

Gdańsk Kokoszki, ul. Sianowska

Ilość pokoi

4

Metraż

174.88 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń