Nasz zespół

Nasi agenci

Magdalena Jurkiewicz

Real Estate Agent

O mnie

Jestem rodowitą gdańszczanką oraz absolwentką kierunków związanych z ekonomią i logistyką. Posiadam dyplom z Ekonomii uzyskany na uczelni w Warszawie oraz z Logistyki Przedsiębiorstw. Dodatkowo jestem licencjonowanym Pośrednikiem do Spraw w Obrocie Nieruchomościami oraz posiadam certyfikat członkostwa w Home Stagers Network Polska.

Od wielu lat zajmuje się działaniem w szerokim zakresie usług z branży nieruchomości, a także inwestowaniem w nieruchomości oraz wykańczaniem wnętrz i zarządzaniem apartamentami na wynajem długoterminowy.

Jako dobry agent nieruchomości nigdy nie zapominam, że mam wpływ na niekiedy dobytek całego życia swojego klienta. Z tego powodu moja każda decyzja jest zaplanowana i przemyślana.

Bardzo ważne jest dla mnie etyczne podejście do zarabiania pieniędzy. Doskonale zdaję sobie sprawę, że często jestem powiernikiem informacji, nieetyczne ich wykorzystanie, mogłoby komuś zaszkodzić wizerunkowo i finansowo, dlatego też ważna jest uczciwość i dbanie o interesy swojego klienta.

Cechy wyróżniające mnie to kreatywność i permanentne stosowanie nietypowych rozwiązań. W wielu przypadkach nie wystarcza przemyślana strategia promocji czy dobre przygotowanie oferty, dlatego moja ciągła współpraca z teamem daje niewymiernie korzystne rezultaty dla klienta.

Zapewnienie spokoju oraz bezpieczeństwa jest jednym z kluczowych zadań doradcy do spraw nieruchomości.
Zmieniający się rynek nieruchomości wymusza na agentach stosowanie różnorodnych strategii, bardzo często ryzykownych, których celem jest zapewnienie szybkiej i prawnie bezpiecznej transakcji.

 

Zaintersowania

Uwielbiam podnosić kwalifikacje z niestandardowej wiedzy z dziedziny psychologii.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Brzeźno, ul. Nadmorski Dwór

Ilość pokoi

3

Metraż

73.7 m2

Gdańsk Brzeźno, ul. Nadmorski Dwór

Ilość pokoi

3

Metraż

73.7 m2

Gdańsk Przymorze, ul. Szczecińska

Ilość pokoi

3

Metraż

53.1 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń