Nasz zespół

Nasi agenci

Magdalena Jurkiewicz

Real Estate Agent

O mnie

Jestem rodowitą gdańszczanką oraz absolwentką kierunków związanych z ekonomią i logistyką. Posiadam dyplom z Ekonomii uzyskany na uczelni w Warszawie oraz z Logistyki Przedsiębiorstw. Dodatkowo jestem licencjonowanym Pośrednikiem do Spraw w Obrocie Nieruchomościami oraz posiadam certyfikat członkostwa w Home Stagers Network Polska.

Od wielu lat zajmuje się działaniem w szerokim zakresie usług z branży nieruchomości, a także inwestowaniem w nieruchomości oraz wykańczaniem wnętrz i zarządzaniem apartamentami na wynajem długoterminowy.

Jako dobry agent nieruchomości nigdy nie zapominam, że mam wpływ na niekiedy dobytek całego życia swojego klienta. Z tego powodu moja każda decyzja jest zaplanowana i przemyślana.

Bardzo ważne jest dla mnie etyczne podejście do zarabiania pieniędzy. Doskonale zdaję sobie sprawę, że często jestem powiernikiem informacji, nieetyczne ich wykorzystanie, mogłoby komuś zaszkodzić wizerunkowo i finansowo, dlatego też ważna jest uczciwość i dbanie o interesy swojego klienta.

Cechy wyróżniające mnie to kreatywność i permanentne stosowanie nietypowych rozwiązań. W wielu przypadkach nie wystarcza przemyślana strategia promocji czy dobre przygotowanie oferty, dlatego moja ciągła współpraca z teamem daje niewymiernie korzystne rezultaty dla klienta.

Zapewnienie spokoju oraz bezpieczeństwa jest jednym z kluczowych zadań doradcy do spraw nieruchomości.
Zmieniający się rynek nieruchomości wymusza na agentach stosowanie różnorodnych strategii, bardzo często ryzykownych, których celem jest zapewnienie szybkiej i prawnie bezpiecznej transakcji.

Posiadam bogatą ofertę nieruchomości off market, dostępnych jedynie dla wybranych klientów, co stanowi unikalną okazję do pozyskania ekskluzywnych miejsc przed oficjalnym pojawieniem się na rynku. Moje propozycje obejmują różnorodne lokalizacje i zróżnicowane typy nieruchomości, spełniające różnorodne oczekiwania klientów.

Zapraszam do kontaktu!

 

Zainteresowania

Uwielbiam podnosić kwalifikacje z niestandardowej wiedzy z dziedziny psychologii.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Zaspa, ul. Dywizjonu 303

Ilość pokoi

2

Metraż

48.09 m2

Gdańsk Przymorze, ul. Śląska

Ilość pokoi

1

Metraż

82 m2

Gdańsk Nowy Port, ul. Wyzwolenia

Ilość pokoi

2

Metraż

49.3 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń