Nasz zespół

Nasi agenci

Łukasz Uszalewski

Sr Real Estate Advisor

O mnie

Jestem Agentem o najdłuższym stażu pracy w naszej firmie. Urodziłem się w Gdańsku, ale część dorosłego życia spędziłem, mieszkając w innych dużych miastach w Polsce (Kraków, Katowice, Toruń), dzięki czemu jeszcze bardziej doceniłem atuty życia w Trójmieście i odkryłem emocje, jakie towarzyszą ludziom z „zewnątrz”, gdy przyjeżdżają w nasze rejony.

Cechy, takie jak rzetelność, ambicja i chęć rywalizacji nabyte przez kilkanaście lat funkcjonowania w sporcie zawodowym przekładam na swoją pracę z klientami.

Jeśli chodzi o nieruchomości śmiało mogę nazwać się „Znawcą Południa Gdańska”. Gdyż większość moich ofert pochodzi z tego rejonu i sam mieszkam w tej części Gdańska.
Szczególnie upodobałem sobie swoje osiedle Słoneczna Morena, gdzie przy sprzedaży mieszkań zaufało mi już ponad 20 sąsiadów. Oczywiście równie dobrze radzę sobie w innych rejonach aglomeracji Trójmiejskiej np. w Śródmieściu i Gdańsku Wrzeszczu, gdzie się wychowałem i do dziś mieszkają moi rodzice.

Większość moich ofert pochodzi z poleceń, gdyż za punkt honoru stawiam sobie zadowolenie moich klientów. Każde kolejne przekazanie kontaktu do mnie znajomym to najlepsza zapłata za moje usługi i dodatkowo ogromna satysfakcja, że udało się pomóc ludziom w zakupie lub poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości.

Moje wcześniejsze życie związane było ze sportem i zainteresowania te pozostały niezmienne. Lubię obejrzeć dobry mecz Premier League, żużel i lekką atletykę.
Oczywiście nie dzieje się to zbyt często, gdyż jestem dumnym tatą małej Zosi, i to jej poświęcam większość wolnego czasu.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Morena, ul. Królewskie Wzgórze

Ilość pokoi

4

Metraż

85.2 m2

Olszanka ,

Ilość pokoi

0

Metraż

3000 m2

Gdańsk Łostowice, ul. Ametystowa

Ilość pokoi

2

Metraż

43.41 m2

Gdańsk Jasień, ul. Krzysztofa Komedy

Ilość pokoi

3

Metraż

61 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń