Nasz zespół

Nasi agenci

Łukasz Szuciło

Real Estate Agent

O mnie

Jestem rodowitym Gdańszczaninem pracującym w Galerii Nieruchomości od ponad 2 lat. Prywatnie jestem związany z piłką nożną nieprzerwanie od 19 lat. Moją dewizą życiową w pracy w nieruchomościach jest profesjonalizm. W stosunkach z klientami wyróżnia mnie empatia, plastyczność oraz udzielający się spokój przy kluczowych momentach danej transakcji – co często wiąże się z niemałym stresem. Posiadam bardzo dużą wiedze na temat nieruchomości w całym Trójmieście. Jako agent nieruchomości zajmuję się sprzedażą przede wszystkim w Gdańsku. Moją drugą integralną częścią sprzedaży stanowi Gdynia, niemniej jednak nie stanowi dla mnie żadnego problemu sprzedaż mieszkania bądź domu poza granicami Trójmiasta. Poza sprzedażą zajmuję się również wynajmem mieszkań z ukierunkowaniem na Gdańsk. Z racji swojego profesjonalizmu oraz reprezentatywności gwarantuję bezpieczeństwo każdej transakcji. Przy najtrudniejszych transakcjach nie skupiam się na istniejącym problemie, a cierpliwie szukam rozwiązania co cechuje mój wychodzący poza sztywne schematy styl pracy. Klienci, którzy mieli okazję ze mną współpracować wielokrotnie polecali mnie swojej rodzinie lub znajomym. Wnioskuję, że są to zadowoleni klienci, którzy wiedzą, że mogą na mnie polegać i ze swojej strony również mogę Państwa zaprosić do kontaktu i owocnej współpracy

Zainteresowania

Interesuję się sportem na szeroką skalę, ale oczywiście najbardziej piłką nożną. W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki, grać na PlayStation oraz jeść.

Prywatnie jestem związany z piłką nożną nieprzerwanie od 19 lat.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Grażyny

Ilość pokoi

3

Metraż

60 m2

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Grażyny

Ilość pokoi

3

Metraż

60 m2

Gdańsk Osowa, ul. Diany

Ilość pokoi

2

Metraż

42.54 m2

Gdańsk Orunia Górna, ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego

Ilość pokoi

2

Metraż

55.3 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń