Nasz zespół

Nasi agenci

Jarosław Kruszyński

Real Estate Agent

O mnie

Jestem urodzonym Gdańszczaninem i z wielką satysfakcją obserwuję jak bardzo na przestrzeni lat rozwinęło się moje miasto jak i cały region. Pomorze to dla mnie piękne wspomnienia, ale i plany na przyszłość. Jednak przede wszystkim to świetni ludzie, których poznaję tu każdego dnia. Dlatego praca jako agent nieruchomości w moim regionie wiąże się dla mnie zarówno z wielkim zaszczytem jak i odpowiedzialnością.

Moja droga zawodowa od samego początku była ukierunkowana na bezpośredni kontakt z klientem. Jestem z natury osobą bardzo życzliwą i lojalną zarówno dla nowo poznanych mi osób jak i moich najbliższych. Cechy te na przestrzeni kilkunastu lat w życiu zawodowym pozwoliły mi zbudować liczne grono zaufanych, stałych klientów – zarówno indywidualnych jak i przedsiębiorców. Ponadto w pracy cenię sobie profesjonalizm oraz rzetelność. 

W ważnych lub stresujących chwilach wyróżniam się ponadprzeciętnym opanowaniem. W każdą prowadzoną przeze mnie transakcję wkładam maksymalne zaangażowanie, dzięki temu skuteczna realizacja wspólnie założonego celu od samego początku staje się dużo prostsza. 

Zainteresowania

Od zawsze preferowałem aktywną formę spędzania wolnego czasu.

Interesuję się muzyką, ale częściej niż jej słuchać, tworzę ją grając na gitarze akustycznej oraz klasycznej. Ponadto uwielbiam sport, w tym przede wszystkim piłkę nożną i koszykówkę. Wspólnie z przyjaciółmi od wielu lat spotykamy się jednak nie przed telewizorem, a przede wszystkim na boisku. Moją największą pasją są jednak podróże, a wyznaczanie sobie nowych wyzwań oraz ich realizacja w tej dziedzinie to dla mnie największa przyjemność. 

W życiu kieruję się więc myślą, iż niezależnie od okoliczności, wyznaczenie celu ma niesamowitą moc. Jednak żeby móc go zrealizować, przede wszystkim należy skupiać się na jego drodze.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Łostowice, ul. Konrada Guderskiego

Ilość pokoi

3

Metraż

69 m2

Hiszpania, Torrevieja , C.Calpe

Ilość pokoi

3

Metraż

62.9 m2

Gdańsk Letnica, ul. Sucha

Ilość pokoi

3

Metraż

67 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń