Nasz zespół

Nasi agenci

Kamila Paluch

Real Estate Agent

O mnie

Do Trójmiasta przyjechałam na studia, zakochałam się w nadmorskim klimacie i tak już mieszkam tu ponad 7 lat. Pracowałam już w wielu miejscach, dzięki czemu miałam możliwość nabyć dużo doświadczenia w pracy z klientem oraz zdobyć nowe umiejętności, z których bardzo często korzystam przy kontaktach z klientami w naszej firmie. W zawodzie pośrednika cenię sobie konieczność adaptowania się do każdej transakcji z osobna oraz brak rutyny. Klienci cenią sobie moją umiejętność słuchania i rozpoznawania ich potrzeb.

Cechuje mnie duża wyrozumiałość do drugiego człowieka i empatia w każdej sytuacji. W każdą transakcję wkładam całe swoje serce. Klienci mi ufają i doceniają moje zaangażowanie dlatego bardzo często wracają do nas, polecają mnie oraz naszą firmę.

Wiem, że klienci którzy chcą sprzedać lub kupić nieruchomość borykają się z dużym stresem, a ja jestem tu po to, aby wspierać wiedzą, doświadczeniem i uśmiechem na twarzy. W pracy jestem zorganizowana, konkretna i pełna entuzjazmu.

Moim klientom przestawiam najlepszy plan działania i dokładam wszelkich starań, aby wykonać go w 100%. O zadowoleniu moich Klientów mogą świadczyć ich opinie. Mam nadzieję, że spełnię także Wasze oczekiwania. Zapraszam do współpracy – codziennie zdobywam nową wiedzę i doświadczenie, a satysfakcja która niesie za sobą spełnienie marzeń klientów o własnym “M” dodaje mi skrzydeł.

Zainteresowania

W wolnym czasie uwielbiam organizować spotkania z przyjaciółmi i grać w tenisa. Jeżeli podróż to tylko backpacking.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Niepoczołowice ,

Ilość pokoi

3

Metraż

50 m2

Gdańsk Zaspa, ul. Dywizjonu 303

Ilość pokoi

4

Metraż

65.9 m2

Gdańsk Łostowice, ul. Niepołomicka

Ilość pokoi

2

Metraż

32.68 m2

Gdańsk Łostowice, ul. Niepołomicka

Ilość pokoi

2

Metraż

32.68 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń