Nasz zespół

Nasi agenci

Kamila Paluch

Real Estate Agent

O mnie

Do Trójmiasta przyjechałam na studia, zakochałam się w nadmorskim klimacie i tak już mieszkam tu ponad 7 lat. Pracowałam już w wielu miejscach, dzięki czemu miałam możliwość nabyć dużo doświadczenia w pracy z klientem oraz zdobyć nowe umiejętności, z których bardzo często korzystam przy kontaktach z klientami w naszej firmie. W zawodzie pośrednika cenię sobie konieczność adaptowania się do każdej transakcji z osobna oraz brak rutyny. Klienci cenią sobie moją umiejętność słuchania i rozpoznawania ich potrzeb.

Cechuje mnie duża wyrozumiałość do drugiego człowieka i empatia w każdej sytuacji. W każdą transakcję wkładam całe swoje serce. Klienci mi ufają i doceniają moje zaangażowanie dlatego bardzo często wracają do nas, polecają mnie oraz naszą firmę.

Wiem, że klienci którzy chcą sprzedać lub kupić nieruchomość borykają się z dużym stresem, a ja jestem tu po to, aby wspierać wiedzą, doświadczeniem i uśmiechem na twarzy. W pracy jestem zorganizowana, konkretna i pełna entuzjazmu.

Moim klientom przestawiam najlepszy plan działania i dokładam wszelkich starań, aby wykonać go w 100%. O zadowoleniu moich Klientów mogą świadczyć ich opinie. Mam nadzieję, że spełnię także Wasze oczekiwania. Zapraszam do współpracy – codziennie zdobywam nową wiedzę i doświadczenie, a satysfakcja która niesie za sobą spełnienie marzeń klientów o własnym “M” dodaje mi skrzydeł.

Zaintersowania

W wolnym czasie uwielbiam organizować spotkania z przyjaciółmi i grać w tenisa. Jeżeli podróż to tylko backpacking.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Kiełpinek, ul. Sympatyczna

Ilość pokoi

3

Metraż

87 m2

Pruszcz Gdański , ul. Obrońców Pokoju

Ilość pokoi

3

Metraż

54.26 m2

Gdańsk Orunia Górna, ul. Jana Czirenberga

Ilość pokoi

3

Metraż

78 m2

Pruszcz Gdański , ul. Obrońców Pokoju

Ilość pokoi

3

Metraż

54.26 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń