Nasz zespół

Nasi agenci

Jakub Kawa

Company Owner

O mnie

Z branżą nieruchomości jestem związany prawie10 lat. Podczas swojej kariery zawodowej uczestniczyłem w ponad 1000 transakcjach na rynku nieruchomości. Dzięki takiemu doświadczeniu wiem jak w 100% zabezpieczyć interesy naszych klientów.

W przeszłości studiowałem takie kierunki jak zarządzanie finansami, zarządzanie nieruchomościami, oraz zarządzanie i organizacją w sporcie.

Cokolwiek robię, myślę pozytywnie.

Jako były sportowiec wiem, że tylko ciężka praca może zapewnić w życiu sukces.
Reprezentowałem Polskę w Reprezentacji U- 21 w piłce nożnej grając w jednej drużynie z Robertem Lewandowskim i Kamilem Glikiem.

Zainteresowania

Kocham sport i dobry trening. Interesuje się ekonomią, giełdą i polityką. Te zainteresowania pozwalają i sprawnie poruszać się w sektorze nieruchomości oraz trafnie przewidywać przyszłe sytuację na rynku. Lubię spędzać czas z ludźmi szczerymi, otwartymi, którzy wiedzą czego chcą od życia i mają swoje pasje.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Przymorze, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Ilość pokoi

3

Metraż

73.95 m2

Gdańsk Brzeźno, ul. Nadmorski Dwór

Ilość pokoi

3

Metraż

67.03 m2

Gdańsk Przymorze, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Ilość pokoi

3

Metraż

67.38 m2

Gdańsk Brzeźno, ul. Nadmorski Dwór

Ilość pokoi

3

Metraż

67.03 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń