Nasz zespół

Nasi agenci

Izabela Wasilewska

Office Manager

O mnie

Urodziłam się i wychowałam w malowniczych mazurach. Natomiast do Trójmiasta przeprowadziłam się 9 lat temu na studia, gdzie ukończyłam je w 2016r na kierunku Zarządzanie. W trakcie ich trwania rozpoczełam pracę w logistyce. Praca logistyka jest trudna i wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Wymaga ona szerokiej wiedzy z zakresu logiki, marketingu transportu i ekonomii dzięki czemu zdobyłam umiejętności planowania i rozwiązywania problemów, które są tak niezbędne w każdym zawodzie.

Prace w nieruchomościach łączę z pracą stylistki brwi oraz rzęs. W przyszłości chce otworzyć własny salon kosmetyczny oraz stworzyć własną markę ubrań. Mam nadzieję, że uda mi się połączyć ze sobą te wszystkie aspekty.

Zainteresowania

Interesuję się modą, a w szczególności projektowaniem.

Lubię bardzo gotować oraz podróżować – staram się zawsze, aby te dwie rzeczy były od siebie zależne. Ambicją każdej Pani domu jest przygotowanie takiego niepowtarzalnego posiłku dla gości, który nie tylko będzie dobrze smakował, ale równiez zachwyci swoim wyglądem. Każdy kto podróżuje, ma kontakt z lokalnymi potrawami, gastronomią. Dla kogoś kto lubi gotować takie doświadczenie jest bezcenne. Z każdej podróży wracamy bogatsi o nowe doświadczenia, nowe smaki, nowe zapachy czy składniki. Potem we własnej kuchni próbujemy otworzyć coś na podstawie wakacyjnych doznań smakowych.

Każdy kto interesuję się kuchnią z reguły powinień interesować się również sportem (;p) w wolnym czasie spędzam czas aktywnie, na siłowni, jeżdżąc na rowerze, rolkach lub pływając na SUP’ie.

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń