Nasz zespół

Nasi agenci

Iza Olczyk

Real Estate Agent

O mnie

Zauroczona Gdańskiem postanowiłam tu zamieszkać i tak od ośmiu lat cieszę się pięknem i klimatem tego miasta. Moja ścieżka zawodowa od lat jest związana z handlem. Zanim podjęłam pracę w Galerii Nieruchomości byłam przedstawicielem bankowym odpowiedzialnym za relację z klientem firmowym. Stanowisko, które zajmowałam doskonale rozwinęło moje zdolności interpersonalne. Praca z ludźmi jest wbrew pozorom niezwykle trudnym zadaniem ale dzięki temu daje mi ona najwięcej satysfakcji. Zawsze staram się okazać moim klientom empatię i cierpliwość. Praca w nieruchomościach to przede wszystkim zaspokajanie potrzeb klientów- spełnianie ich marzeń o nowych czterech ścianach.

Zadowolony klient to dla mnie motywacja do działania. Każda transakcja to nowe wyzwanie i nowe doświadczenie. Brak monotonii w przeprowadzanych transakcjach powoduje, że każdego dnia zdobywam nową wiedzę. Jestem zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona.

Zaintersowania

Po pracy chętnie wsiadam na rower, co daje mi wolność. Biegając ładuję baterie na kolejne dni. Moim małym hobby jest szycie na maszynie, pozwala mi to się odprężyć i stworzyć coś nietuzinkowego.

Uwielbiam naturę, piesze wędrówki po górach, ściankę wspinaczkową, dobre jedzenie i dobrą kawę.
Miłośniczka kuchni tajskiej i włoskiej.
Cenię sobie w życiu spontaniczność a nieprzewidywalność kolejnego dnia jest moim motorem napędowym.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Jasień, ul. Potęgowska

Ilość pokoi

3

Metraż

49.6 m2

Gdańsk Niedźwiednik, ul. Góralska

Ilość pokoi

3

Metraż

61.86 m2

Gdańsk Morena, ul. Krzysztofa Kolumba

Ilość pokoi

3

Metraż

73.4 m2

Gdańsk Morena, ul. Myśliwska

Ilość pokoi

2

Metraż

45.63 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń