Nasz zespół

Nasi agenci

Ivan Yevtushenko

Real Estate Agent

O mnie

Jestem jednym z pierwszych agentów zatrudnionych w firmie Galeria Nieruchomości, jestem siłą w świecie nieruchomości i wnoszę do zespołu lokalną wiedzę i bardzo dobrą reputację. Specjalizuje się w rynku wtórnym oraz pierwotnym, luksusowymi oraz standardowymi nieruchomościami w większości osiedli w Trójmieście. Ja sprzedaje wyłącznie to, co najlepiej pasuje dla moich klientów, staram się wczuwać się w potrzeby każdego klienta. Nigdy nie zwalniam zawodowo lub osobiście, mam upodobanie do gotowania, szybkich samochodów, sztuki walki oraz podróżnictwa. Zanim zająłem się sprzedażą nieruchomości, pracowałem w budownictwie, dzięki temu poznałem podstawy budownictwa a teraz wykorzystuje tą wiedzę przy współpracy z klientami, jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie techniczne pytania, później przez parę lat bawiłem się cukiernictwem, dzięki temu przy rozmowie zawsze zaskakuje klientów pokazując zdjęcia moich wyjątkowych deserów i opowiadając różne śmieszne historie z gastronomii a także od małego trenuje boks, jest to indywidualny rodzaj sportu w którym możesz liczyć tylko na siebie, dzięki temu wykształtował się mój charakter i życiowa pozycja, umiejętność radzić z problemami i nigdy nie poddawać się co bardzo mocno sprzyja w pracy z ludzi a zwłaszcza w nieruchomościach. Urodziłem się na Ukrainie w mieście Sumy. Jako młody chłopak mający 18 lat, pewien chęci do życia i głodny sukcesu wyjechałem za granice do Polski bezpośrednio do Gdańska w którym rozpocząłem swój nowy rozdział już dorosłego życia. Na dzień dzisiejszy nadal mieszkam w Gdańsku już od ponad 8 lat, ze swoją narzeczoną Anią z którą poznałem się w najbardziej rozpoznawalnym reality show “ Hotel Paradise 2 “. Dzięki większej rozpoznawalności w mediach społecznościowych wzbudzam w ludziach duże zaufanie które bardzo szanuję i nigdy nie nadwyrężam a na odwrót staram się podwójnie aby pokazać klientom, że to był ich najlepszy wybór w życiu.
Zapraszam do współpracy, jestem do waszej dyspozycji.

Zainteresowania

Kocham odkrywać dla siebie nowe rzeczy, przeżycia, różne doświadczenia takie jak skok ze spadochronem, jazda na quadach of Read, skutery wodne, codzienne uprawianie sportu, bieganie, rower, siłownia, samorozwój, słuchanie audiobooka wypowiedzi różnych mądrych ludzi pomoc i doradztwo ludziom w życiu codziennym.

Każdego dnia kocham życie!

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Stare Sady ,

Ilość pokoi

0

Metraż

1901 m2

Gdańsk Wrzeszcz, al. Legionów

Ilość pokoi

4

Metraż

82.2 m2

Stare Sady ,

Ilość pokoi

0

Metraż

1901 m2

Pruszcz Gdański , ul. Grunwaldzka

Ilość pokoi

2

Metraż

45 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń