Nasz zespół

Nasi agenci

Anna Kołakowska – Burza

Real Estate Agent

O mnie

W zawodzie pracuję od kilku lat. Moją pasją jest pomaganie ludziom w znalezieniu idealnego miejsca do życia. Posiadam certyfikat Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, który pozwala mi na profesjonalne i skuteczne działanie w branży. Cieszę się, że mogę pomagać klientom w każdym kroku procesu kupna,  sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Swoją wiedzę i doświadczenie stale rozwijam, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i zmianami w branży.

Bardzo lubię poznawać nowych ludzi i słuchać ich potrzeb oraz oczekiwań odnośnie nieruchomości. Czynnie uczestniczę w procesie tworzenia ofert sprzedażowych, a także udzielania porad dotyczących wartości nieruchomości. Pracuję zawsze z zaangażowaniem i sumiennością, aby zapewnić klientom najlepsze wyniki i zadowolenie z moich usług. Dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom, jestem w stanie doradzać w zakresie wyboru odpowiedniej lokalizacji, typu nieruchomości i wielu innych kwestii.

Jako agent nieruchomości, jestem gotowy na wyzwania i zmieniające się wymagania rynku. Uważam, że w tej branży najważniejsza jest rzetelność, uczciwość i zaangażowanie. Moja praca pozwala mi na zdobywanie nowych doświadczeń, a każdy zadowolony
klient to dla mnie najlepsza nagroda i motywacja do dalszego działania.

Zainteresowania

Uwielbiam podróże ,a czas wolny od pracy staram się spędzać
aktywnie z moją rodziną i przyjaciółmi

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Bojano , ul. Cyprysowa

Ilość pokoi

7

Metraż

270 m2

Kłodawa , ul. Sosnowa

Ilość pokoi

3

Metraż

90 m2

Gdańsk Wrzeszcz, al. gen. Józefa Hallera

Ilość pokoi

3

Metraż

80 m2

Gdańsk Zakoniczyn, ul. Konrada Guderskiego

Ilość pokoi

3

Metraż

57.6 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń