Nasz zespół

Nasi agenci

Agnieszka Korzeniowska

Real Estate Agent

O mnie

Przeprowadziłam się do Gdańska dokładnie 2 lata temu z serca żuław dokładnie z Nowego Dworu Gdańskiego, mimo to urodziłam się w Gdańsku i od zawsze miałam duży sentyment do tego miasta. Mieszkając na żuławach często korzystałam z uroków pięknego miasta Gdańsk, zawsze zachwycałam się cała architekturą kamienic, podziwiałam jak prężnie i szybko się rozwija sie to miasto aż do tego momentu, że postanowiłam pozostać tu na dłużej. Zakupiłam tu swoje pierwsze mieszkanie i tu zamieszkałam. I w tym momencie stwierdziłam że praca jako pośrednik nieruchomości to jest zawód który idealnie się we mnie wpasowuje. Z klientami, którzy pragną zamieszkać w Trójmieście dzielę się urokami miasta oraz swoim doświadczeniem, tak aby jak ja zakochali się w Gdańsku i postanowili się tu zostać na dłużej. W swojej pracy cenię głównie wiedzę, profesjonalizm, uśmiech i dobre relacje z klientami, oraz oczywiście aby klienci czuli że transakcja jest przeprowadzana w pełni bezpiecznie. Wiem że zakup mieszkania nie jest łatwym procesem i wielu klientom ciężko jest podjąć finalną decyzje o zakupie, dlatego zawsze staram się zająć każdym klientem indywidualnie i się nim w pełni zaopiekować, aby spełnić ich marzenie wymarzonego mieszkania.Każdy zadowolony klient to dla motywacja do dalszej pracy i rozwoju.

Zaintersowania

Moje zainteresowania to przede wszystkim moda, kosmetologia oraz modeling. Obecnie startuję w wojewódzkim konkursie miss pomorskiego i udało mi się przejść już do półfinału i jestem w trakcie przygotowań do kolejnych etapów. Moim największym marzeniem jest dostanie się do konkursu ogólnopolskiego i zaprezentowanie województwa pomorskiego jak najlepiej na oczach całego kraju.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk Śródmieście, ul. Szafarnia

Ilość pokoi

2

Metraż

59.5 m2

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Jana Matejki

Ilość pokoi

2

Metraż

60 m2

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Jana Kilińskiego

Ilość pokoi

3

Metraż

70 m2

Gdańsk Przymorze, ul. Kołobrzeska

Ilość pokoi

2

Metraż

38 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń