Nasz zespół

Nasi agenci

Viktoria Urban

Real Estate Agent

O mnie

Jestem dumna z tego, że urodziłam się i wychowałam w urokliwej Gdyni oraz że jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Moja pasja do branży nieruchomości rozwija się już od ponad 3 lat, a specjalizuję się w sprzedaży zarówno nieruchomości z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. W mojej pracy kieruję się dobrą organizacją oraz nieustanną determinacją do osiągania nowych celów.

Co wyróżnia mnie spośród innych profesjonalistów w branży? To indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz skuteczność działań, które stawiam sobie za priorytet. Dla mnie kluczem do udanej transakcji jest zapewnienie klientom komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa.

Moje obszary działalności obejmują całe Trójmiasto, od urokliwego Gdańska po malownicze obrzeża Gdyni. Doskonale znam topografię miasta oraz wszystkie inwestycje powstające na jego terenie. Nieustannie rozwijam swoją wiedzę w zakresie obrotu nieruchomościami, aby być na bieżąco z trendami i zmianami w branży.

Jako członek naszego zespołu w biurze nieruchomości, zawsze staram się dawać z siebie maksimum, aby nasi klienci otrzymywali najlepszą obsługę. Dzięki mojej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu jestem gotowa służyć pomocą w realizacji Państwa marzeń o wymarzonym domu lub lokalu.

Zainteresowania

Poza pracą, pasjonuję się eleganckimi i niebanalnymi wnętrzami oraz podróżami. Dużą wartość przywiązuję do czasu spędzanego z rodziną i przyjaciółmi, a także uwielbiam długie spacery po plaży w towarzystwie mojego psa. Aktywny wypoczynek to dla mnie nieodłączna część życia.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdynia Dąbrowa, ul. Rdestowa

Ilość pokoi

2

Metraż

49 m2

Gdynia Pustki Cisowskie, ul. Chabrowa

Ilość pokoi

3

Metraż

84.39 m2

Gdynia Oksywie, ul. Cypriana Godebskiego

Ilość pokoi

2

Metraż

30.78 m2

Gdynia Grabówek, ul. Morska

Ilość pokoi

2

Metraż

35.9 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń