Nasz zespół

Nasi agenci

Adrian Tokarz

Art Director

O mnie

Moje doświadczenie zawodowe oscylowało wokół różnych specjalności. Jak chyba każdy młody chłopak zaczynałem na “budowlance”, rozwożeniu pizzy oraz pracy jako kurier.
Te niepozorne zajęcia nauczyły mnie bardzo wielu rzeczy, przede wszystkim organizacji czasu pracy i działania w stresie. Praca jako kurier wymaga szybkiej adaptacji i realizowania zadań ad hoc. Skoordynowanie 60-70-ciu adresów w ciągu dnia wymaga opracowania strategii opartej na organizacji czasu spotkań z klientami i opracowaniu najlepszej trasy w oparciu o to.

W międzyczasie studiowałem w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Stosunki międzynarodowe i dyplomacja. Wybrałem te studia ponieważ fascynuje mnie komunikacja jaka zachodzi między cywilizacjami, narodami czy kulturami. Wierzę, że obecny człowiek tj. członek społeczności do której należy, jest w stanie się porozumieć z przedstawicielem odmiennej kultury. Język jest tym narzędziem, które pozwala nam zbliżyć, ale też oddalić od siebie. Komunikacja werbalna jest odzwierciedleniem naszych najgłębszych emocji. Obecna nauki ścisłe dowodzą, że my jako ludzie, jesteśmy związani czymś głębszym niż tradycja i język.

Swoje podejście przekładam w pracy. Wartości jakie wyznaje, są moim kompasem dzięki któremu tworzę wizerunek naszej firmy. Fundamentem moich wartości jest prawda i autentyczność. Cały nasz zespół wyznaje zasadę prostą i można by rzec historyczną, która została spisana ponad 2000 lat temu i jest podwaliną człowieczeństwa – Traktuj innych, tak jak chcesz aby traktowali Ciebie.

Jestem gdańszczaninem, wychowałem się w Śródmieściu i całe swoje życie mieszkam w tym mieście.
Obecnie mieszkam we Wrzeszczu, którego uroki codziennie odkrywam.
Z branżą nieruchomości związany jestem od kilku lat.

Zainteresowania

W kręgu moich zainteresowań znajduje się psychologia, filozofia, szeroko pojęta duchowość oraz nauki ścisłe.

Jak chyba każdy z nas w naszej firmie, jestem sportowcem. W moim przypadku nie jest to piłka nożna, a tenis.
W ciągu dnia zawsze znajduję czas na medytację i dobrą książkę.

W życiu kieruję się intuicją i zdobytym doświadczeniem. Każdy dzień jest dla mnie lekcją i błogosławieństwem.

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń