Nasz zespół

Nasi agenci

Adam Trynka

Digital Creator

O mnie

Urodziłem się w Gdańsku i tu się wychowywałem. Przymorze i okoliczne dzielnice są mi doskonale znane. Moją drogę zawodową zaczynałem jako służba informacyjna na dużych wydarzeniach w Polsce, by potem przez dwa lata pracować w dynamicznej firmie marketingowej. Podczas podróży po całym kraju miałem okazję promować światowej sławy marki. To wówczas zrodziła się we mnie fascynacja marketingiem, tworzeniem contentu, a w międzyczasie zaszła miłość do fotografii i zainteresowanie perspektywą, krajobrazem, co skłoniło mnie do zakupu pierwszego aparatu.

Mimo ukończenia technikum o profilu logistycznym, postanowiłem podążać dalej w tym kierunku i studiować Logistykę na Wyższej Szkole Biznesu w Gdańsku, zdając egzamin i uzyskując tytuł licencjata. Przez lata pracowałem jako logistyk, magazynier i obsługiwałem klientów w firmie kurierskiej, a nawet dorabiałem jako dostawca pizzy. Z każdej pracy wyniosłem cenne doświadczenia, które ukształtowały mnie i przekonały, że moją prawdziwą pasją są fotografia i marketing, dziedziny w połowie niezwiązane z moim wykształceniem, ale teraz zdaję sobie sprawę, że jestem w odpowiednim miejscu.

Zainteresowania

Uwielbiam spędzać czas z najbliższymi, czy to przy wspólnym oglądaniu filmów i seriali, czy uczestniczeniu w różnego rodzaju rodzinnych zawodach sportowych.

Od zawsze byłem zafascynowany aktywnością fizyczną.

W młodym wieku osiągnąłem sukcesy w pływaniu na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, zdobywając kilka cennych medali. Po dwudziestu latach przerwy postanowiłem powrócić na basen, czerpiąc radość z ponownego angażowania się w tę dyscyplinę.

Przez kilkanaście lat mój starszy brat uczył mnie grać w piłkę nożną. W późniejszym okresie swojego życia uczestniczyłem głownie w rozgrywkach na orlikach w lidze szóstek, naprzemiennie grając mecze w lidze okręgowej.

Próbuje wielu dyscyplin i do każdej staram się podchodzić z pokorą i pełnym zaangażowaniem.

Oprócz stricte sportu, jednak to fotografia i marketing są moim głównym kręgiem zainteresowań, na których skupiam najwięcej uwagi.

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń