Nasz zespół

Nasi agenci

Jan Gierzyński

Real Estate Agent

O mnie

Urodziłem się w Gdańsku, natomiast wychowałem się w Gdyni, co dało mi wyjątkową perspektywę na życie w Trójmieście. Jak każdy w naszej firmie, jestem silnie związany ze sportem, szczególnie z żeglarstwem i sztukami walki. Obie te dyscypliny trenuję nieprzerwanie od szóstego roku życia. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu i wypracowanej dyscyplinie, doskonale odnajduję się w branży nieruchomości, gdzie umiejętność radzenia sobie ze stresem jest kluczowa.

Wielogodzinne treningi nauczyły mnie nie tylko wytrwałości, ale również szybkiego adaptowania się do zmieniających się sytuacji. Zawsze jestem w pełni gotowy do działania, co sprawia, że potrafię efektywnie reagować na potrzeby moich klientów i dynamiczne warunki rynkowe.

W relacjach z klientami wyróżnia mnie transparentność, uśmiech na twarzy oraz umiejętność dostosowania się do indywidualnych potrzeb każdego z nich. Zależy mi na budowaniu długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i satysfakcji obu stron. W mojej pracy kieruję się zasadami dyscypliny, pozytywnego myślenia i profesjonalizmu, co pozwala mi osiągać doskonałe wyniki.

Każdego dnia staram się łączyć pasję do sportu z pasją do nieruchomości, co sprawia, że moja praca jest nie tylko zawodem, ale również życiową misją. Zapraszam do współpracy – razem możemy osiągnąć Twoje cele i spełnić marzenia o idealnym miejscu do życia.

Zainteresowania

która pozwala mi się zrelaksować i zastanowić nad tym, co mogę zrobić lepiej. Takie chwile refleksji są dla mnie niezwykle ważne, pomagają mi utrzymać równowagę między pracą a życiem osobistym. Często sięgam również po książkę, a moją ulubioną lekturą jest “Mały Książę”. Ta klasyczna opowieść przypomina mi o znaczeniu małych rzeczy w życiu i inspiruje do poszukiwania głębszego sensu w codziennych działaniach.

Od trzech lat regularnie trenuję MMA i boks, z niewielkimi przerwami. Te sporty są dla mnie idealnym sposobem na radzenie sobie z codziennymi problemami. Treningi stanowią przestrzeń, gdzie mogę się wyładować po ciężkim dniu pracy i uspokoić myśli. Dodatkowo, regularnie chodzę na siłownię, co pomaga mi nie tylko w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej, ale także w pracy nad sobą i stawaniu się lepszą wersją siebie.

Sport, spacery i czytanie książek to dla mnie nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu, ale również na ciągły rozwój i doskonalenie siebie. To wszystko sprawia, że jestem bardziej zrównoważony i gotowy na wyzwania, jakie stawia przede mną zarówno życie zawodowe, jak i osobiste.

Oferty agenta

Moje oferty

Archiwum

Ostatnie transakcje

Gdańsk , ul. Łąkowa

Ilość pokoi

2

Metraż

39 m2

Gdańsk , ul. Mariacka

Ilość pokoi

2

Metraż

40 m2

Gdynia Chylonia, ul. Rozewska

Ilość pokoi

3

Metraż

53 m2

Gdynia Cisowa, ul. Zbożowa

Ilość pokoi

3

Metraż

53 m2

  Umów się na spotkanie
  * pole obowiązkowe
  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych które wykorzystamy wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego. Informacje o tym jak dbamy o Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Lider nieruchomości
  otodom

  Sprzedaj z nami nieruchomość
  Zadzwoń